2023-pie-RD-3.jpg

Šonedēļ kļūšu par Rīgas domes deputātu. Neatbalstīšu šī brīža Rīgas domes koalīciju, tāpēc izstājos no partijas “Kustība Par!” un plānoju pievienoties frakcijai “Progresīvie”.

Pateicos vēlētājiem par sniegto iespēju uzņemties šādu atbildību - aizstāvēt rīdzinieku intereses. Man joprojām ir divas galvenās prioritātes:

  • laba pārvaldība - informācijas atklātība, skaidra korporatīvā politika kapitālsabiedrībām, kas ietver konkursus arī vismaz uz vidējā līmeņā amatiem,
  • pārdomāti digitalizācijas risinājumi: efektīvi pakalpojumi, kas palīdz nojaukt birokrātiskos mūrus, moderna datu pārvaldība, atvērto datu nodošana.

Mana pievienošanās frakcijai “Progresīvie” ir likumsakarīga, jo tajā ir pārliecinošu vēlētāju atbalstu saņēmušais mana vēlēšanu saraksta līderis Mārtiņš Staķis. Es joprojām uzskatu, ka bija un ir nepieciešams rast sadarbības veidu, kur vadības amati netiktu deleģēti GKR - partijai, par kuras iespējamo iesaisti rīdzinieku naudas izsaimniekošanā ir daudz jautājumu arī no tiesībsargājošo iestāžu puses. Diemžēl, pašreizējā domes darbība pagaidām nerada pārliecību, ka šaubīgi jautājumi tiks izmeklēti pēc būtības, bet pilsētas attīstība: lemta par labu tās iedzīvotājiem, nodokļu maksātājiem.